لوگو تیله سایت تفریحی

چرا برای افزایش فالوور خود به های فالوور نیازمندیم ؟

چرا برای افزایش فالوور خود به های فالوور نیازمندیم ؟روش های خرید فالوور اینستاگرام
11.خرید فالوور واقعی اینستاگرام از طریق ربات اینستاگرام

مطلوب ترین و معقول ترین روش در میان روش های خرید فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات است.
ربات اینستاگرام
یک سیستم تحت وب می باشد که به شما امکانات فراوانی را برای رشد و فعالیت در فضای اینستاگرام می دهد.شما در این روش صد در صد فالوور واقعی اینستاگرام به دست خواهید آورد. اما چرایی خوب بودن این روش و مزیت های آن را برایتان شرح می دهیم
مزیت های خرید فالوور اینستاگرام در های فالوور
فیلتر های قابل تنظیم

های فالوور به عنوان یکی از قدیمی ترین سیستم های خرید فالوور اینستاگرام ، فیلتر های متنوعی را به شما در پنل کاربری ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از این فیلتر ها ، جذب فالوور را برای خودتان هدفمند سازید. چند نمونه از این فیلتر ها را برایتان توضیح می دهیم.

فیلتر های اولیه موجود در پنل کاربری شما ، فیلتر تعداد فالوور و تعداد فالوو شده ها است. شما می توانید تنظیم نمایید در صورتی که تعداد فالوور های یک پیج از حدی بیشتر و یا کمتر بود ، برای شما جذب نشود. برای مثال شما می خواهید تنها افرادی که تعداد فالوور کمتر از 500 نفر دارند برای شما جذب شوند. با این فیلتر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و سیستم را برای جذب افرادی با فالوور کمتر از 500 نفر تنظیم نمایید.

همچنین . همانند فیلتر فالوور شما قادر هستید حد مشخصی برای تعداد فالو شده ها در نظر بگیرید تا سیستم طبق فیلتر های شما روند جذب فالوور را پیش ببرد.

با استفاده از این فیلتر می توانید فالوور های جذب شده برای خودتان را پایش کنید و خرید فالوور اینستاگرام خود را هدفمند تر از گذشته نمایید

فیلتر بعدی که بعد از خرید فالوور اینستاگرام در دسترس شما قرار می گیرد و کمک زیادی به هدفمند شدن پروسه خرید فالوور اینستاگرام شما می کند. فیلتر تعداد پست است. افرادی هستند که تعداد  پست بسیار کمی دارند و اقدام به خرید فالوور فیک می کنند ، شما می توانید با تنظیم حداقل تعداد پست ، از جذب این افراد توسط ربات جلوگیری کنید و فقط فالوور های فعال را جذب کنید.

فیلتر سوم ، فیلتر متن پروفایل و عکس پروفایل می باشد. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می نمایید ، قطعا به دنبال خرید فالوور واقعی هستید و تمایل ندارید افراد غیر واقعی و یا نیمه واقعی پیج شما را فالو کنند. یکی از ارکان اصلی در حقیقی بودن افراد ، داشتن عکس پروفایل و متن مناسب در پروفایل است. شما می توانید ربات را طوری تنظیم کنید که افراد بدون عکس پروفایل را برای شما جذب نکند و همچنین در صورتی که کلمه خاصی در متن پروفایل مشاهده کرد آن فرد را نیز برایتان جذب نکند.فراموش نکنید یک فالوور فعال، دارای تصویر پروفایل می باشد

دو فیلتر دیگر نیز بعد از خرید فالوور اینستاگرام در پنل شما استقرار دارد فیلتر بیزینسی بودن پیج که به شما این امکان را می دهد تا از جذب پیج های بیزینسی جلوگیری کنید و فیلتر قفل بودن پیج که به شما امکان عدم جذب پیج های بسته را می دهد. با استفاده از این فیلتر ها شما به بهینه ترین شکل خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده اید و مطمئن خواهید بود فالوور واقعی اینستاگرام به شما تحویل داده خواهد شد.

قیمت خرید فالوور

اما شاید بزرگترین مزیت در این روش ، هزینه مناسب و معقول آن باشد. شما این امکان را دارید تا با هر بودجه ای شروع به کار کنید و پیج خود را قدرتمند سازید شما می توانید به سادگی با هزینه ای اندک شروع کنید و نیاز به صرف هزینه زیاد نیست. همچنین تضمین در این روش باعث می شود شما از جذب تعداد فالوور خریداری شده مطمئن باشید. اگر به دنبال خرید فالوور ارزان نسبت به کیفیت هستید ، این روش بهترین راهکار برای شما است.همچنین به مناسب های متفاوت، های فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام را رایگان می نماید و شما می توانید از این تخفیف ها استفاده نمایید.

خرید فالوور اینستاگرام مرتبط با موضوع کاری

در این روش ، فالوور های شما تنها از پیج های معرفی شما جذب می شوند و هیچ فالووری از منبعی غیر از پیج های معرفی شده توسط شما جذب نخواهد شد. شما می توانید پیج های هدفتان را که همان رقبایتان هستند را به سیستم معرفی کنید تا فالوور های آنها برای شما جذب شوند. خرید فالوور به این صورت این امکان را به شما می دهد تا افرادی را جذب کنید که علاقه مند به موضوع کاری شما هستند. این افراد از قبل با موضوع کاری شما در ارتباط بوده اند و با آن نا آشنا نیستند و شما راحت تر می توانید با آنها تعامل برقرار کنید و کالا و خدمات خود را به آنها بفروشید.

زمان معقول در خرید فالوور

جذب فالوور در این روش در یک مدت زمان معقول طی می شود. دقت داشته باشید که بالارفتن یکباره فالوور می تواند خطراتی مانند بلاک شدن را برای پیج شما به همراه داشته باشید و این کار باید به صورت آهسته و پیوسته باشد تا اینستاگرام پیج شما را بلاک نکند

آمار پیشرفته از روند افزایش فالوور

شما از طریق پنل ربات های فالوور می توانید به دقت روند افزایش فالوور خود را مشاهده نمایید. می توانید روند را ارزیابی نمایید تا در صورت نامناسب بودن آن تنظیمات و پیج های هدف خود را تغییر دهید و بهینه ترین حالت را برای خود ایجاد نمایید.

ابزار های جانبی رایگان

مزیت های فالوور به دیگر رقبا ابزار های رایگانی است که در اختیار شما قرار می دهد و به شما در پیش برد بهینه پروسه خرید فالوور کمک می کند. این ابزار ها به شما کمک می کند تا بتوانید با فالوور هایتان در تعامل باشید و به خوبی آنها را جذب پیج خود کنید. شما با خرید فالوور اینستاگرام از های فالوور این امکانات را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

پست زمان بندی شده اتوماتیک

بسیاری از افراد با ارسال پست هر روزه در اینستاگرام مشکل دارند و زمان کافی برای انجم این کار را ندارند. با اسفاده از این ابزار شما می توانید پست های خود به ربات بدهید تا در زمان تعیین شده در پیج اینستاگرام شما قرار بگیرد. شما می توانید به خوبی از در مدیریت محتوای خود استفاده کنید و به طور پیوسته پست های خود را در پیج ارسال نمایید و به کاربرانتان این قول را بدهید تا در راس ساعت معینی و تعداد معینی در روز پست ها در پیج قرار خواهد گرفت. اسال پست پیوسته و مناسب یکی از علل موفقی و بازدهی مناسب روند خرید فالوور اینستاگرام است.

دایرکت اتوماتیک

با استفاده از این روش می توانید به صورت خودکار به افرادی که می خواهید پیام دایرکت ارسال نمایید. برای آشنایی بیشتر با این ابزار می توانید مطلب ربات دایرکت اینستاگرام را مشاهده نمایید.

لایک اتوماتیک

این ابزار نیر به شما کمک می کند تا با لایک کردن پست های دیگران ، توجه آنها را به خود جلب کنید و تعامل خود را با فالوورهایتان بالا ببرید.

ضمانت بازگشت وجه

شما تا ۷ روز پس از اولین خرید فرصت دارید تا به هر دلیلی تقاضای بازگشت وجه داشته باشید و خرید شما بدون قید و شرط بازگشت داده خواهد شد

2.خرید فالوور از برنامه های موبایلی 

اگر سری به مارکت های اندرویدی ایرانی بزنید ، با انواع و اقسام این نرم افزار ها مواجه می شوید . در این روش شما باید کارهایی مثل لایک ، کامنت ، فالو را انجام دهید تا اعتبار کسب و کنید و بتوانید خودتان نیز خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید. اما شاید کم بازده ترین روش ، استفاده از این روش باشد. افرادی که شما را فالو می کنند بدون هیچ هدفمندی شما را فالو می کنند و تنها صرفا به این منظور که در برنامه اعتبار به دست بیاورند این کار را انجام می دهند ، آنها ممکن است اصلا نیازمند محصول یا خدمات شما نباشند و بعد از مدت بسیار کوتاهی شما را آنفالو کنند.همانطور که گفتیم خرید فالوور باید هدفمند و برای خرید فالوور فعال و واقعی باشد. مشکل بعدی این است که بسیاری از افراد با پیج های غیر اصلی خودشان شما را فالو می کنند تا برای پیج اصلی خود اعتبار درون برنامه ای کسب و کنند و بتوانند خرید فالوو را برای پیج اصلی خودشان انجام دهند. در این صورت شما فالوور هایی را جذب کرده اید که هرگز فعالیتی نخواهند داشت و تنها برای کسب اعتبار درون برنامه ای ساخته شده اند. توجه داشته باشید که فریب شعار هایی همچون خرید فالوور اینستاگرام ارزان یا خرید فالوور اینستاگرام ایرانی ارزان را نخورید. در این صورت ممکن است شما هزینه بسیار پایینی بپردازید ولی قطعا فالوور فیک و غیر فعال به شما تحویل داده خواهد شد و همان مقدار هزینه شما نیز از بین خواهد رفت. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در صورت خرید فالوور واقعی، هیچگاه فالوور ها یکجا به اکانت شما اضافه نخواهند شد و این پروسه زمانبر خواهد بود.

3.تبلیغ در پیج های بزرگ

شما می توانید پیج اینستاگرام خود را در پیج های بزرگ تبلیغ کنید ، بدین صورت که شما یک محتوای تبلیغتی آماده می کنید. این محتوا می تواند به شکل عکس یا ویدئو باشد و پیام تبلیغاتی خود را در آن می گنجانید. متنی مناسب برای آن می نویسید و آن را به پیج های تبلیغ دهنده می دهید. پست شما به مدتی که خریداری نموده اید بر روی پیج باقی می ماند و کاربران پیج تبلیغ دهنده آن را مشاهده می کنند و در صورت تمایل پیج شما را فالو می کنند. همچنین شما می توانید در این روش ، با پرداخت مبلغی بیشتر درخواست ری پست را از پیج ها داشته باشید. در این صورت پست شما در هر روز که از تبلیغ می گذرد حذف می شود و دوباره ارسال می شود تا کاربران بیشتری پست را مشاهده کنند و درصد جذب فالوور شما بالاتر رود. مشکل اول در این روش عدم توجه کافی فالوور ها به تبلیغات در پیج ها است. اگر توجه داشته باشید پست های تبلیغاتی آنچنان لایک و کامنتی را در پیج هایی که دارای فالوور بالایی هستند دریافت نمی کنند این نشان دهنده عدم توجه کافی مخاطبان به پست های تبلیغاتی است. مشکل دوم این است که در صورتی که شما بخواهید پست تبلیغاتی خود را در پیج های بزرگ ارسال کنید ، باید چندین پیج را در نظر بگیرید و تنها با تبلیغات در یک پیج فالوور شما افزایش محسوسی نخواهد داشت. هزینه ای پیج های بزرگ برای تبلیغات از شما دریافت می کنند متغیر است ولی نسبت به روش های دیگر ، مبلغ بسیار بالاتری برای شما تمام خواهد شد. پس توجه داشته باشید اگر می خواهید به سمت این روش بروید باید بودجه ای مناسب و بالا در نظر داشته باشید تا بتوانید این تبلیغات را به صورت مداوم انجام دهید. مشکل بعدی عدم تضمین است. شما با صرف هر هزینه ای نمی توانید تضمیتی برای جذب مقدار مشخصی فالوور داشته باشید. پیج تبلیغ دهنده پست شما را برای مقدار روز خریداری شده بر روی پیج قرار می دهد و اینکه چه تعداد فالوور برای پیج شما جذب شود اصلا مشخص نیست و تضمینی در این میان وجود ندارد. ممکن است شما هزینه ای زیاد انجام دهید ولی مقدار بسیار کمی فالوور دریافت نمایید.پس هزینه ای که برای خرید فالوور اینستاگرام در های فالوور می پردازید نسبت به عملکرد کاملا به صرفه می باشد

4.تبلیغات توسط اینفلوئنسر ها

اینفلوئنسر ها به افرادی حقیقی گفته می شوند که شهرت زیادی در فضای مجازی دارند. این افراد دارای فالوور بالایی هستند و به همین سبب تبلیغات در پیج آنها می تواند بازخورد مناسبی برای شما داشته باشد . این روش در مقایسه با دو روش ذکر شده در بالا ، بازدهی بسیار بهتری دارد و شما را زودتر به هدف می رساند اما مشکل اینجاست که اینفلوئنسر ها برای هر چیزی تبلیغ نمی کنند و هزینه تبلیغات آنها اصلا هزینه کمی نیست. یکی دیگر از مشکلات دو دستگی در میان اینفلوئنسر ها در اینستاگرام است. این افراد معمولا دارای یک دسته فالوور منتقد و یکم دسته فالوور دوست هستند. زمانی که شما تبلیغ خود را به اینفلوئنسر ها می دهید ممکن است کامنت های از دسته متقد دریافت کنید که برای برند شما جذاب و مناسب نباشد و تخریبی برای برند شما صورت بگیرد. اگر شما یک برند شناخته شده هستید و یا یک کسب و کار لاکچری دارید می توانید سراغ این افراد بروید و تبلیغات خود را به آنها بسپارید. حتما قبل از پیام دادن به آنها هزینه ای مناسب را کنار بگذارید.

بهترین روش خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، خرید فالوور اینستاگرام از طریق ربات اینستاگرام به صرفه ترین و بهینه ترین حالت ممکن در خرید فالوور اینستاگرام است. شما در این روش تعداد فالوور مشخصی را خریداری می کنید و سیستم دقیقا همان تعداد فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند. امکانات رایگان بسیاری در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آنها استفاده کنید و همچنین فرصت تست عملکرد سیستم را به رایگان خواهید داشت

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *