10 قالب فریم ورک پی اچ پی

10 قالب فریم ورک پی اچ پیبه نام خداترجمه مقالهدرس زبان تخصصی نرم افزاراستاد علیزادهمحمد حسین محمودی10 چارچوب برتر در phpشرکت ها از یک چارچوب جدید پی اچ پی دیگر عملکرد منحصر به فردی دارند زیرا این امر به تجارت و نگهداری و توسعه برنامه های وب کمک می کند و همچنین می تواند شرکت ها را به درآمدزایی رضایت بخش ترغیب کند.در بازار ، چندین فریم ورک پی اچ پی وجود دارد ، اما در میان همه ، موارد کمی شامل ویژگی های سطح بالا هستند. زمان تغییر می کند و بر این اساس ، نیازهای تجاری نیز به همان شکل تغییر می کند در اینجا من لیستی از بهترین چارچوب های پی اچ پی را ذکر کردم که به شما در ساخت یک برنامه وب پیشرو در سال 2021 کمک می کند.لیست محبوب ترین چارچوب پی اچ پی که در سال 2021 باید مراقب ان ها باشید .چارچوب ها پی اچ پی ساختار اساسی را برای خدمات سریع توسعه برنامه های سفارشی فراهم می کند. توسعه برنامه ها با استفاده از چارچوب به توسعه دهندگان کمک می کند تا کد نویسی کمتری بنویسند و زمان کدگذاری را کاهش دهند.من چارچوب پی اچ پی برتر را بر اساس پارامترهای مختلفی انتخاب کرده ام که عبارتند از:1= LARAVELلاراول یکی از چارچوب های قوی پی اچ پی است که توسط مشاغل اصلی برای ساخت برنامه های وب غنی مورد استفاده قرار می گیرد. این یک چارچوب پی اچ پی منبع باز است که شامل مسیریابی آرام و برخی از ویژگی های ابتکاری است. این چارچوب دارای پی اچ پی بومی یا سبک وزن است. این یک پایگاه محکم و پشتیبانی از توسعه برنامه های وب است.به دلیل مدرن بودن و درک ساده ؛ تقاضای چارچوب لاراول در حال افزایش است و به همین دلیل تقریباً مترادف پی اچ پی شده است. بنابراین نیاز به استخدام توسعه دهندگان لاراول ثابت است.601،592 وب سایت زنده از لاراول استفاده می کنند. علاوه بر این ، 589،069 سایت از لاراول به صورت تاریخی استفاده می کردند.چرا چارچوب توسعه وب لاراول را ترجیح می دهیم ؟1= توابع و افزودنیهای داخلی2= امنیت سطح بالا3= مهاجرت داده های یکپارچه4= سربار کم سرور2=symphonyسمفونی مقیاس پذیرترین و یکی از قابل اعتمادترین چارچوب های پی اچ پی است. این نیز یکی از برجسته ترین چارچوب های توسعه وب است که به ایجاد چابک تر برنامه های وب ، همراه با نگهداری آسان وب سایت کمک می کند.این چارچوب از سایر مولفه ها پشتیبانی میکند و همین باعث میشود  که آن را به یکی از بهترین چارچوب ها تبدیل کند .

52،919 وب سایت زنده ازفریم ورک سمفونی استفاده می کنند ، و 57،094 سایت اضافی از این سمفونی به عنوان تاریخی استفاده میکنند.چراسمفونی را برای توسعه وب ترجیح می دهیم؟1= توسعه سریعتر2= قابلیت نگهداری آسان تر3= پشتیبانی طولانی مدت4= انعطاف پذیری بالا3=Zend

این یکی از سبک ترین فریم ورک های  پی اچ پی است که با چندین ویژگی بارگیری شده است. چارچوب زند برای یادگیری ساده است و قابلیت استفاده مجدد از کد را دارد این چارچوب انعطاف پذیری در طراحی و برنامه نویسی شی گرا است .به منظور ایجاد یک وب سایت شگفت انگیز برای کسب و کار ، می توانید توسعه دهندگان اختصاصی پی اچ پی را از بهترین شرکت برون سپاری فناوری اطلاعات استخدام کنید.چرا فریم ورک زند ؟1= توسعه سریعتر2= کیفیت چند منظوره3= معماری انعطاف پذیر4= پشتیبانی شده توسط 300+ مشارکت کننده4=CakePHP

این یکی از چارچوب های قابل اطمینان پی اچ پی است. این یک چارچوب ایجاد ، خواندن ، به روزرسانی و حذف است که یکی از مهمترین جنبه های این چارچوب است. برخی از ویژگی های جالب کیک پی اچ پی شامل جلسه ، رسیدگی به درخواست ، تأیید اعتبار ، کوکی ، ایمیل ، امنیت و غیره است.شیوه های برنامه نویسی کیک پی اچ پی کدگذاری را بدون دردسر برای رمزگذاران ایجاد می کند و همچنین روند توسعه را سریعتر می کند.چرا چارچوب کیک پی اچ پی را برای توسعه برنامه های وب انتخاب کنید ؟1= قراردادهای برنامه نویسی برای سریعتر برنامه نویسی2= مدیریت پایگاه داده آسان3= صرفه جویی در هزینه4= سازگاری برتر5= Codeigniterیک چارچوب  پی اچ پی درخشان است که به شما امکان می دهد برنامه های وب سبک و مقیاس پذیر ایجاد کنید که در وب سرورهای متوسط ​​کار می کنند. این یک چارچوب پی اچ پی مبتنی بر ام وی سی است که تقریباً شامل پیکربندی صفر ، عدم وجود کتابخانه در مقیاس بزرگ ، وحدت با میزبانی استاندارد ، بدون قوانین کدگذاری قطعی ، عدم نیاز به زبان الگو و غیره.480،306 وب سایت زنده با استفاده ازCodeIgniter909،302 سایت دیگر از این چارچوب پی اچ پی به صورت تاریخی استفاده می کردند.چرا چارچوب  CodeIgnitorرا ترجیح دهیم ؟1= امن و کاربر پسند2= اجرای آسان3= مقیاس پذیر توسعه برنامه وب4= بدون قوانین محدود کننده کدگذاری6=phalcon

این نوعی پسوند سی از پی اچ پی است. این به دلیل معماری سطح پایین ، اجرایی سریع اجزای وب را می دهد ، که این چارچوب را برای ساخت برنامه های وب سفارشی بهتر می کند.مصرف پردازنده و حافظه فالکن نیز در مقایسه با سایر چارچوب های پی اچ پی که برای برنامه های مبتنی بر ام وی سی سربار کم تولید می کنند ، کمتر است.چرا فالکن را برای پروژه برنامه وب بعدی خود در نظر بگیرید1= فرم ساز2= معماری نوآورانه3= موتور الگو4= پیام های فلش7=YII

این یکی از چارچوب های قابل اعتماد پی اچ پی است که به دلیل نصب ساده آن شناخته شده و به راحتی قابل تمدید است. در این چارچوب پی اچ پی با CodeCeption متحد می شود که یک چارچوب تست محبوب است .

این چارچوبی مانند لاراول است که امکان توسعه سریعتر و آزمایش برنامه های وب را فراهم می کند. YIIیک گزینه ایده آل برای ایجاد درگاه ها ، انجمن ها ، پروژه های تجارت الکترونیکی و سایر خدمات وب است .132،800 وب سایت زنده که از این فریم ورک استفاده می کنند و علاوه بر این 244،652 سایت از این چارچوب به صورت تاریخی استفاده می کنند.چرا این فریم ورک ؟1= کد سبک ارائه می دهد2= استفاده کمتر از حافظه3= ویژگی های امنیتی عالی4= RESTful پشتیبانی از توسعه API8= FuelPHPیکی از بهترین چارچوب های پی اچ پی است که در پی اچ پی 5.3 نوشته شده است . این شامل چندین ویژگی مانند جلسات ، ذخیره مدل ها ، کوکی ها ، فرم ها و بسیاری دیگر است.مواردی که آن را به بالاترین چارچوب پی اچ پی تبدیل کرده اند عبارتند از: اجرای آرام ، سیستم مسیریابی یو آر ال ، محافظت از آسیب پذیری ، اعتبار سنجی داده ها ، سیستم ذخیره سازی و موارد دیگر.چراfuelPHP  را انتخاب کنیم ؟1= URI انعطاف پذیر2= ساختار مدولار3= رویکرد مبتنی بر جامعه4= مدل ORM سبک9= PHPixieیکی از بهترین چارچوب های پی اچ پی است که با هدف سهولت در روند توسعه برنامه های وب ساخته شده است. مانند fuelPHP این چارچوب نیز الگوی طراحی معماری اچ ام وی سی را پیاده سازی می کند و با استفاده از اجزای مستقل ساخته شده است .

معماری دقیق این چارچوب از مشکلات معمول مانند دامنه جهانی ، تکی ها ، تکیه بر روشهای ایستا و سایر الگوها جلوگیری می کند ، اطمینان از آسان خواندن ، تمدید ، اشکال زدایی و آزمایش کد .چرا این فریم ورک ؟1= بر سرعت و زمان بارگذاری صفحه تمرکز می کند2= معماری پایدار و سازگار3= آهنگ ساز کلاس تولید نقشه4= پشتیبانی MongoDB10=Slimیک چارچوب پی اچ پی است که از شما در نوشتن سریع برنامه های وب پشتیبانی می کند.اسلیم یک توزیع کننده است که درخواست اچ تی تی پی را می گیرد ، یک روال مناسب برای پاسخگویی فراخوانی می کند و پاسخ را ارایه میدهد .

علاوه بر این ، توسط بسیاری از توسعه دهندگان پی اچ پی برای توسعهRESTful API ها و خدمات وب استفاده می شود. این چارچوب شامل ویژگی های غنی مانند ذخیره اچ تی تی پی در سمت مشتری ، رمزگذاری جلسه و کوکی و غیره است.

2490 وب سایت زنده از Slim Framework استفاده می کنند. علاوه بر این ، 1،362 سایت از PHP Framework به صورت تاریخی استفاده می کردند.مزایای این فریم ورک ؟1= روند اشکال زدایی به حداقل رسیده است2= مستندات عالی3= برنامه های REST را ایجاد کنید4= مقیاس پذیری عالینتیجه گیریچارچوب های برتر پی اچ پی که در اینجا ذکر شده است ، چارچوب های آماده برای آینده است ، از جمله ویژگی های بی شماری که به شما یک تجربه فوق العاده توسعه وب می دهد. به منظور استفاده دقیق و کارآمد از چارچوب های پی اچ پی می توانید توسعه دهندگان پی اچ پی را از شرکت برون سپاری آی تی با رتبه برتر استخدام کنید.برای سهولت کار ، من توصیه کرده ام که با لاراول ، CodeIgniter ، CakePHP  و Yii همراه باشید. این چند چارچوب برترپی اچ پی برای انتخاب است. همه این چارچوب ها از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند که می توانند در پروژه های توسعه برنامه وب شما استفاده شوند.

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *